Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 12
Szerző
Topic neve: Kötetlen beszélgetés
kedvelt tagphysicistFérfi

22 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Kötetlen beszélgetés
21. hozzászólás - 2015.01.19. 12:03:09 (Válasz DarkStroke #20 hozzászólására.)
Ja, mert a tűznek nincsen öntudata, ahogy neked sincs, ezért értelem nélkül terjedhet és pusztíthat, bravó, szép hasonlat. Menj máshova, nyilvánvalóan megbuktál fórumból.
Pontszám: 3.33
kedvelt tagDarkStrokeFérfi

27 hozzászólás
Profil megtekintése
22. hozzászólás - 2015.01.19. 12:12:06 (Válasz physicist #21 hozzászólására.)
Ennek semmi köze az öntudathoz. Ez az általam feltett kérdés szándékos kiforgatása.
...Mert jött a Halál komor angyala, várt,
s arcukba lehelt feketén s tovaszállt;
nem mozdul a férfi, az éjbe mered,
páncélja se rezzen a szíve felett.

George Byron: Sénakherib pusztulása
Pontszám: 3.75
népszerűMr_Wolf

41 hozzászólás
Profil megtekintése
23. hozzászólás - 2015.01.19. 12:34:54 (Válasz DarkStroke #20 hozzászólására.)
A flamebait is tőled jött, ne erőlködj.
Pontszám: 0

27 hozzászólás
Profil megtekintése
24. hozzászólás - 2015.01.19. 12:40:22 (Válasz Mr_Wolf #23 hozzászólására.)
Ha te így látod,nem értem hogy kaphattál bárhol is moderátori rangot.

Pontszám: 3.33
népszerűTyberius06Férfi

81 hozzászólás
Profil megtekintése
25. hozzászólás - 2015.01.19. 12:58:52 (Válasz DarkStroke #20 hozzászólására.)
Azt hittem, hogy ez a téma lezárult, de látom továbbra se érted a problémát.
Manó azt mondta ne reklámozz, te beírtad a reklám forgalmát, ami bizonyos szinten fedte a tevékenységedet, amire ő rávilágított, mire te kiakadtál és oktalan személyeskedésbe és illetlen megjegyzésekben törtél ki, amire felhívtam a figyelmed, hogy nem ildomos és célszerű, mire engem is osztani kezdtél, ahelyett hogy elgondolkodtál volna.
Szóval az egész értelmetlen kommunikációt te generáltad, ahelyett hogy szépen csöndbe maradtál volna és egy "OK, akkor nem írok többet más játékról ilyen formán ide" bejegyzéssel lezártad volna az egészet.
Ennyire egyszerű...
A hozzászólást Tyberius06 módosította 2015.01.19. 13:00:42-kor
Pontszám: 8.33

27 hozzászólás
Profil megtekintése
26. hozzászólás - 2015.01.19. 13:08:18 (Válasz Tyberius06 #25 hozzászólására.)
Én egy játékot kívántam megismertetni azokkal akik nem kerültek be. Erre a válasz az volt,hogy egy kalap alá lettem véve azokkal akik éjjel nappal terjesztik a marhaságaikat. Én is tudom hogy milyen idegesítőek,naná,hogy zavar,hogy engem is ebbe a kupacba sorolt,holott erre okot nem adtam. A megjegyzéséből egyértelműen az jön le,hogy engem azért amiért én ezzel játszom lenéz,semmibe vesz. Naná,hogy nem fogom hagyni. Továbbra is fenntartom hogy amit írtam nem reklám. A másik pedig az,hogy akinek nem tetszik nem olvassa el. Ha a moderátorok nem ajánlásnak veszik hanem spammnak(ami nyilvánvalóan nem,hisz nem hússzor írtam csak egyszer,szépen,körülírva,nem csak berakva egy linket),akkor nyilván törlik. Nem jó ha valaki moderátornak képzeli magát,mintha neki bármi előjoga is lenne itt("ő majd most trollkodik egy jót"), csak azért mert bekerült a játékba.

Senki nem mondta egyébként,hogy szándékomban áll más játékról "ilyen formában ide" írni. Már a felvetés,hogy ezt kívántam volna tenni is sértő,általánosító.
A hozzászólást DarkStroke módosította 2015.01.19. 13:14:31-kor

népszerűMr_Wolf

41 hozzászólás
Profil megtekintése
27. hozzászólás - 2015.01.19. 13:15:41 (Válasz DarkStroke #24 hozzászólására.)
Piszok egyszerű. Az adminok egyetértettek velem a kérdésben. Se ők se én nem tekintettem csalinak azt, hogy valaki érvekkel támasztja alá az álláspontját. Akkor se, ha csak bewikizte. Viszont aki először szúrt oda személyeskedőt, na azt baitnek vettük, a többit meg lejátszod magadban...

27 hozzászólás
Profil megtekintése
28. hozzászólás - 2015.01.19. 13:19:55 (Válasz Mr_Wolf #27 hozzászólására.)
"elkedesz itt reklámozni mit képzelsz magadról,mindenhol ilyen szerencsétlenek vannak akik spammelnek orrba szájba. annyira elég az ilyen kis férgekből akik mindenütt ott vannak és tolják a marhaságaikat"
Kb. ez volt az értelme annak amit írt. Ahogy írta,az miatt lesz flamebait,ugyanis burkoltan van benn a szövegben. Naná,hogy nem hagyom magam.
A hozzászólást DarkStroke módosította 2015.01.19. 13:21:36-kor

22 hozzászólás
Profil megtekintése
29. hozzászólás - 2015.01.19. 13:21:20
Amúgy meg kár etetni a trollt, én sem írok ide többet, majd szépen lassan eltűnik, aztán jön helyette más. Már Laszl76-ot is várom, hogy visszatérjen

27 hozzászólás
Profil megtekintése
30. hozzászólás - 2015.01.19. 13:24:46 (Válasz physicist #29 hozzászólására.)
Idézet: physicist - 2015.01.19. 13:21:20
Amúgy meg kár etetni a trollt, én sem írok ide többet, majd szépen lassan eltűnik, aztán jön helyette más. Már Laszl76-ot is várom, hogy visszatérjen

Idézet: Mr_Wolf - 2015.01.19. 08:02:26
Igazából ha az előző Strokeos ember hsz-e nem verte ki a biztosítékot a moderátoroknál, akkor már fogalmazom is meg az ötletet újabbak kinevezésére. Bakker 4 éve vagyok máshol moderátor, megdöbbent, hogy ez belefér...

Szerinted én hoztam fel megint?

Troll az,aki egy normális posztba feleslegesen beleköt. Amit én teszek az önvédelem.
A hozzászólást DarkStroke módosította 2015.01.19. 13:28:18-kor

népszerűTyberius06Férfi

81 hozzászólás
Profil megtekintése
31. hozzászólás - 2015.01.19. 14:08:38
Oh atyám!
Nem, amit te teszel az nem önvédelem, hanem hibás elképzelésből fakadó önigazolás. Te kezdted a személyeskedést, az hogy mit olvasol bele egy normálisan és nem sértően megfogalmazott hsz-be, az a te problémád. Lehetsz önérzetes, de messziről látszik, hogy direkt generálod a feszültséget és direkt forgattad ki az általad sértőnek vélt részletet, hogy utána igazolva érezhesd a személyeskedést. És azóta folytatod. Kaptál rgy nem sértő szóvátételt, amit szándékosan sértönek bélyegzel és azóta ezen pörögsz.

Én játszom a simcity 4-gyel. Nem szúrok be kedcsinaló képet, nem ajánlom hogy más is próbálja ki, csak egy szokásról írok. Te már az elsö mondatoddal egyfajta ki nem mondott toborzást folytattál.
Senki nem vett egy kalap alá a spammelőkkel saját magadat kivéve. Manó annyi mondott hogy rossz tapasztalatai vannak az ilyen bejegyzésekkel. Innentől mindent te képzeltél bele és ebben látod az igazad. Pedig nincs.
A hozzászólást Tyberius06 módosította 2015.01.19. 14:10:32-kor
Pontszám: 8.75

27 hozzászólás
Profil megtekintése
32. hozzászólás - 2015.01.19. 14:31:07 (Válasz Tyberius06 #31 hozzászólására.)
Idézet: Tyberius06 - 2015.01.19. 14:08:38
Te kezdted a személyeskedést, az hogy mit olvasol bele egy normálisan és nem sértően megfogalmazott hsz-be, az a te problémád.

Idézet: ZöldManó - 2015.01.16. 12:42:02
Mint látható, a reklámnak nem előfeltétele, hogy fizessenek érte, ez már önkényes szűkítése a fogalomnak.

Idézet: ZöldManó - 2015.01.16. 12:42:02
Innen már csak egy lépés, hogy a többi topik is tele legyen szemetelve, aztán jönnek a privát üzenetek a felhasználóknak, ezt próbáld ki, ide regisztrálj, most nyerhetsz...

Ha annyit ír,hogy "Sok helyen ajánlották már,én kipróbáltam,nekem nem tetszett." - talán nem úgy reagáltam volna ahogy.
Ehelyett azt kaptam,hogy fogalmat hamisítok,illetve hogy én "indítottam el a lavinát",plusz,meg lettem bélyegezve azzal,hogy én itt reklámozok.

Szúrj be! Offtopic,engem nem zavar,ezért van ez a fórumrész. Minden ami nem HKK. Ebbe a játékok is beletartoznak.
A hozzászólást DarkStroke módosította 2015.01.19. 14:32:16-kor

22 hozzászólás
Profil megtekintése
33. hozzászólás - 2015.01.19. 16:15:14 (Válasz DarkStroke #32 hozzászólására.)
Úgy felhúztad magad, mintha azzal gyanúsítanának hogy embert öltél. Azt se tudjuk ki vagy, teljesen jelentéktelen az egész, te meg itt magadra veszel mindent, holott csak annyit kellett volna tenned, hogy elfogadod, hogy ide nem kell más játékot beoffolni ilyen agresszívan kilométeres képekkel. Mi az, hogy önvédelem? Itt nem védekezni kell, mert nincs miért, itt mindenki leszarja, hogy te ki vagy, vagy megbántódtál, mert ez nem erről szól, olyan dolgot veszel magadra, aminek semmi értelme, lépj túl rajta, vagy a fórumon. Mindegy, de valamelyik legyen.
Pontszám: 6.33

27 hozzászólás
Profil megtekintése
34. hozzászólás - 2015.01.19. 16:39:13 (Válasz physicist #33 hozzászólására.)
True. Részemről téma lezárva.
A hozzászólást DarkStroke módosította 2015.01.19. 16:40:38-kor

Pontszám: 10
Oldal: 12