Felhasználónév: Jelszó:
Oldal: 1234
Szerző
Topic neve: Helyzetjelentés
fórumozóAntilop

3 hozzászólás
Profil megtekintése
Re: Helyzetjelentés
61. hozzászólás - 2015.04.06. 20:09:10
szerintem is a kliens alapú megoldás kéne. és a steamel is egyet értek.
Pontszám: 0
kedvelt tagphysicistFérfi

22 hozzászólás
Profil megtekintése
62. hozzászólás - 2015.04.08. 17:53:32
Na úgy látom azalatt a 2-3 hónap alatt, ameddig nem foglalkoztam a játékkal, a fejlesztők is ugyan így tettek
Pontszám: 6.19
fórumozóHATALOM

1 hozzászólás
Profil megtekintése
63. hozzászólás - 2015.05.03. 09:44:56
Hogyan merítitek ezt megcsinálni, hogy semmilyen formában sem tájékoztatjátok a kibaszott HKK ONLINE rajongókat! FEL VAGYOK HÁBORODVA. ÉS VELEM EGYÜTT SOK EMBER AKIKET BECSAPTATOK!
Jól előadtátok magatokat hogy újraindul a játék!
Pontszám: 1.67
népszerűjekyll

1 hozzászólás
Profil megtekintése
64. hozzászólás - 2015.05.04. 12:50:39
Szerintem már legalább egy hónapja nyilvánvalóvá vált, hogy a HKKO-ból nem lesz semmi. Soha többé. Lehet ötletelni, javasolni, lelkesedni, dühöngeni vagy keseregni, sajnos ez a helyzet.
Véleményem szerint ma egy online kártyajáték már nem lehet sikeres, ha nem nemzetközi. Egyszerűen nem tud annyit termelni, hogy megérje, vagy legalábbis ésszerű mérleget produkáljon (bár ebben a témában nem vagyok szakember). Azt pedig be kell látnunk, hogy a HKK nem tud annyi újat felmutatni, hogy bármiféle számottevő külföldi játékostábort szerezzen. Mi magyarok nagyon szeretjük, de senki más. Nem azért mert rossz lenne a játék (sőt!), hanem mert picivel a MTG után indult, egyértelműen abból, illetve annak a szabályrendszeréből merített (most nagyon finoman fogalmaztam), és az azóta történt változtatások-szabálytoldások olyan szinten növelték a komplexitását, hogy egy induló játékos hamarabb riad el tőle mintsem bármilyen összeget belefektessen. Inkább keres egyszerűbbet, gyorsabbat, modernebbet.

Az egészhez ez volt az első, és egyben -valószínűleg- utolsó hozzászólásom. Egyrészt szeretném kifejezni a sajnálatomat, hogy ennek a nagyszerű MAGYAR játéknak az online verziója elhalálozott, másrészt adnék néhány tippet a kesergőknek: Infinity Wars, M&M DOC, Hex, War of Omens, és május végétől-június elejétől Spellweaver.

Jó játékot.
Pontszám: 2.33
népszerűlendoo

42 hozzászólás
Profil megtekintése
65. hozzászólás - 2015.09.26. 14:02:25
Üdv!
Van valami új híretek?
Az előfinanszírozást komolyan gondoltátok vagy csak egy hirtelen felindulás volt?
Pontszám: 7.14
fórumozókertész_géza

1 hozzászólás
Profil megtekintése
téma
66. hozzászólás - 2016.06.20. 05:59:06
Mi a pálya?
Pontszám: 0
Oldal: 1234